Lijn 834 Düsseldorf, Belsenplatz - Hauptbahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 4 feb 2019 om 16:17
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 834 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Rheinbahn |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Düsseldorf |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro G |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 3x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 3-4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 834 rijdt van Düsseldorf Oberkassel via Niederkassel, Golzheim, Derendorf en Mörsenbroich naar het Hauptbahnhof.
Dienstregeling
- Op zondag wordt tot 13:00 uur 3x/uur gereden, daarna wordt de frequentie verhoogd naar 4x/uur.
Route
Halte | ||
Düsseldorf, Belsenplatz | ||
Düsseldorf, Lanker Straße | ||
Düsseldorf, Niederkasseler Kirchweg | ||
Düsseldorf, Lütticher Straße | ||
Düsseldorf, Niederkassel | ||
Düsseldorf, Theodor Heuss Brücke | ||
Düsseldorf, Nordfriedhof | ||
Düsseldorf, Johannstraße | ||
Düsseldorf, Heinrich Ehrhardt Straße | ||
Düsseldorf, Alter Schlachthof | ||
Düsseldorf, Rather Straße/Hochschule HSD | ||
Düsseldorf, Derendorf | ||
Düsseldorf, Heinrichstraße | ||
Düsseldorf, Ostendorfstraße | ||
Düsseldorf, Ludwig Beck Straße | ||
Düsseldorf, Clara Viebig Straße | ||
Düsseldorf, Fritz Würst Straße | ||
Düsseldorf, Sohnstraße | ||
Düsseldorf, Engerstraße | ||
Düsseldorf, Lindenstraße | ||
Düsseldorf, Hermannstraße | ||
Düsseldorf, Birkenstraße | ||
Düsseldorf, Elisabethkirche | ||
Düsseldorf, Worringer Platz | ||
Düsseldorf, Hauptbahnhof |