Lijn 42S Seilles Gare des Bus - Maizeret Eglise
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 42S in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Marktbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | 1x/vrijdag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 42S rijdt van Seilles via Andenne, Bonneville, Thon en Mozet naar Maizeret.
Route
Halte | ||
Seilles, Gare des Bus | ||
Andenne, Ville/4 Coins | ||
Andenne, Place des Tilleuls | ||
Andenne, Palais des Justice | ||
Andenne, Nouveau Cimetière | ||
Andenne, Groynne | ||
Andenne, Chemin de Bonneville | ||
Andenne, Ferme de Vaudaigle | ||
Andenne, Chemin de Stud | ||
Bonneville, Rouvroy Chapelle | ||
Bonneville, Chemin de Rouvroy | ||
Bonneville, Chaudin | ||
Bonneville, Route du Centre | ||
Bonneville, Rue des Bruyères | ||
Bonneville, Chauffour | ||
Bonneville, Cité | ||
Bonneville, Pelé Tienne | ||
Thon, Carrefour de Bonneville | ||
Thon, Institut Sainte-Begge | ||
Thon, Route de Thon | ||
Thon, Samson Églisé | ||
Thon, Camping | ||
Thon, Sur les Forges | ||
Mozet, Hospice | ||
Mozet, Calvaire | ||
Mozet, Ecole | ||
Mozet, Eglise | ||
Mozet, Carrefour | ||
Mozet, Comognes | ||
Mozet, Girembois | ||
Maizeret, La Biche | ||
Maizeret, Eglise |