Lijn 68 Amsterdam, Henk Sneevlietweg - Riekerpolder
Buslijn 68 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Concessie | Stadsvervoer Amsterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Amsterdam |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Rijdt sinds | 1 januari 2018 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 8x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur (tot 20:00) |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 68 in Amsterdam rijdt van metrostation Henk Sneevlietweg naar bedrijventerrein Riekerpolder.
Dienstregeling
- Tot 12:00 uur rijdt de bus eerst via het Parkeerdek, na 12:00 uur rijdt de bus eerst via het John M. Keynesplein.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Henk Sneevlietweg | ||
Amsterdam, Parkeerdek | ||
Amsterdam, IBM | ||
Amsterdam, John M. Keynesplein | ||
Amsterdam, Adam Smithplein | ||
Geschiedenis
Lijn 68 ontstond op 1 januari 2018, toen de interne busverbinding tussen de Henk Sneevlietweg en de Riekerpolder door Jan de Wit beëindigd werd. De bediening van de Riekerpolder werd overgenomen door een reguliere buslijn van het GVB.