Lijn 68 Amsterdam, Henk Sneevlietweg - Riekerpolder
Buslijn 68 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Concessie | Stadsvervoer Amsterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Amsterdam |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Rijdt sinds | 1 januari 2018 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 8x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur (tot 20:00) |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 68 rijdt van metrostation Amsterdam Henk Sneevlietweg naar bedrijventerrein Riekerpolder.
Dienstregeling
- Tot 12:00 uur rijdt de bus eerst via het Parkeerdek, na 12:00 uur rijdt de bus eerst via het John M. Keynesplein.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Henk Sneevlietweg | ||
Amsterdam, Parkeerdek | ||
Amsterdam, IBM | ||
Amsterdam, John M. Keynesplein | ||
Amsterdam, Adam Smithplein | ||
Geschiedenis
Lijn 68 ontstond op 1 januari 2018, toen de interne busverbinding tussen de Henk Sneevlietweg en de Riekerpolder door Jan de Wit beëindigd werd. De bediening werd overgenomen door een reguliere buslijn van het GVB.