Lijn 863 Groningen Centraal Station - Anjum Landal Esonstadt
Versie door Mark knoester (overleg | bijdragen) op 9 feb 2010 om 18:09
Buslijn 863 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Zomerbus / Toerbus |
Materieel | Mercedes Citaro G |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | 1x 2/uur (alleen dinsdag en donderdag) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 863 is de zomerbus van Groningen Stad en rijdt van Groningen, via Winsum, Lauwersoog en Anjum naar Kollumerpomp.
Route
Halte | ||
Groningen, Grote Markt | ||
Winsum, Recreatiepark Marenland | ||
Lauwersoog, Landal Suyderoogh | ||
Lauwersoog, Camping Lauwersoog | ||
Anjum, Landal Esonstadt | ||
Kollumerpomp, Villapark Lauwerszee |