Lijn 7 Amersfoort, Centraal Station - Vathorst
Buslijn 7 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Provincie Utrecht |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Amersfoort |
Materieel | Setra S 415 LE Business, Rošero First |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 4 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur (zomer) |
Dal | 4x/uur |
Avond (werkdagen) | 0-4x/uur |
Avond (weekend) | 0-2x/uur |
Avond (vakantie) | 0-2x/uur (zomer) |
Zaterdag | 2-4x/uur |
Zaterdag (vakantie) | 2x/uur (zomer) |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 7 rijdt van station Amersfoort via Schothorst, station Schothorst en Zielhorst naar de wijk Vathorst in Amersfoort.
Dienstregeling
- Tot 20.00 uur wordt 4x/uur gereden.
- In de zomervakantie wordt tijdens de ochtendspits en 's avonds slechts 2x/uur gereden.
- Na 22.30 uur wordt alleen nog tussen het centraal station en station Schothorst gereden.
Route
Halte | ||
Amersfoort, Centraal Station | ||
Amersfoort, Snouckaertlaan | ||
Amersfoort, Stadhuis | ||
Amersfoort, Eemplein | ||
Amersfoort, Brabantsestraat | ||
Amersfoort, Kwekersweg | ||
Amersfoort, Balladelaan | ||
Amersfoort, Sprokenpad | ||
Amersfoort, Heer Halewijnpad | ||
Amersfoort, Boomrijk | ||
Amersfoort, Keetje de Rieterf | ||
Amersfoort, Oudegein | ||
Amersfoort, Silverstein | ||
Amersfoort, Station Schothorst | ||
Amersfoort, Trompetstraat | ||
Amersfoort, Sporthal Zielhorst | ||
Amersfoort, Peutzerf | ||
Amersfoort, Tamboerijnstraat | ||
Amersfoort, De Brand | ||
Amersfoort, Heideweg | ||
Amersfoort, Bornberg | ||
Amersfoort, Drieberg | ||
Amersfoort, Bergenboulevard | ||
Amersfoort, Riesenberg | ||
Amersfoort, Grenspolder | ||
Amersfoort, Damespolder | ||
Amersfoort, Vrouwenpolder | ||
Amersfoort, Station Vathorst |
Geschiedenis
Met ingang van 11 december 2016 nam Syntus het vervoer in de provincie Utrecht over. Lijn 7 nam per die datum de route van de voormalige lijn 4 over reed na Zielhorst voortaan door naar Vathorst i.p.v. Kattenbroek. Voortaan werd nog maar tot 20.00 uur 4x/uur gereden en ging in de zomervakantie de frequentie in de ochtendspits, vroege avond en op zaterdag omlaag naar 2x/uur. De ritten na 22.30 uur werden ingekort tot het traject tussen het centraal station en station Schothorst, waardoor Zielhorst in de late avond niet meer bediend werd.