Lijn 65 Susteren Station - Maaseik Bospoort
Versie door Bartjemestrom (overleg | bijdragen) op 31 dec 2016 om 12:00
Buslijn 65 in Nederland en België | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 70 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (belbus) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 65 rijdt van Susteren via Dieteren en Roosteren naar Maaseik.
Geldigheid OV-chipkaart
- Er zijn geen speciale voorwaarden wat betreft het gebruik van de OV-chipkaart op deze grensoverschrijdende buslijn.
Route
Halte | ||
Susteren, Station | ||
Susteren, Raadhuisplein | ||
Dieteren, Maaseikerweg | ||
Roosteren, Geleenbeek | ||
Roosteren, Schettereind | ||
Roosteren, Maaseikerweg | ||
Roosteren, Schettereind | ||
35px | Grens Nederland - België | |
Maaseik, Ziekenhuis | ||
Maaseik, Burgemeester Philipslaan | ||
Maaseik, Bospoort |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 ging de nieuwe concessie Limburg van start. Op dat moment is lijn 65 uit de voormalige lijn 70 ontstaan die niet langer ging rijden tussen Susteren en Nieuwstadt. Nieuw was dat lijn 65 vanuit Roosteren wel door ging rijden naar het Belgische Maaseik.