Lijn 110 Oostvoorne De Ruy - Hellevoetsluis Provincialeweg/VAB
Voormalige buslijn 110 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Regio | Voorne-Putten |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 23 mei 1993 t/m ... |
Voorganger(s) | 110 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | 3x/dag (zomer) |
Dal | 3x/dag |
Dal (vakantie) | 5x/dag (zomer) |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 4x/dag |
Zaterdag (vakantie) | 6x/dag (zomer) |
Zondag | 4x/dag |
Zondag (vakantie) | 6x/dag (zomer) |
Lijn 110 reed van Oostvoorne via Rockanje naar Hellevoetsluis.
Route
Halte | ||
Oostvoorne, De Ruy | ||
Oostvoorne, Voorweg | ||
Oostvoorne, Heveringseweg | ||
Oostvoorne, Berkenrode | ||
Rockanje, Boomweg | ||
Rockanje, Walestein | ||
Rockanje, Dorpsplein | ||
Rockanje, Alardusdreef | ||
Rockanje, Strand | ||
Rockanje, Dorpsplein | ||
Rockanje, Alardusdreef | ||
Hellevoetsluis, De Quack | ||
Hellevoetsluis, Provincialeweg/Smitsweg | ||
Hellevoetsluis, Provincialeweg/VAB |
Geschiedenis
Op 23 mei 1993 kwam het stadstraject in Hellevoetsluis via De Kooistee van lijn 110 te vervallen. Doorgaande reizigers vanuit Rockanje en Oostvoorne konden aansluitend overstappen op overige buslijnen. Op het overgebleven traject werd de dienstregeling daarnaast beperkt en bleef buiten de zomerperiode nog een onregelmatige dienstregeling over. In de zomerperiode bleef wel ongeveer 1x per 2 uur een bus rijden.