Lijn 21 Liège, Pont d'Avroy - Place Saint-Nicolas
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 10 jul 2016 om 11:47
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 21 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Liège |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 4-6x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 21 rijdt van het centrum van Liège via Laveu naar Burnenville.
Dienstregeling
- In de spitsuren rijden enkele extra ritten.
Route
Halte | ||
Liège, Pont d'Avroy | ||
Liège, Pont d'Avroy (Hazinelle) | ||
Liège, Rue Darchis | ||
Liège, H.E.C. | ||
Liège, Rue Reynier | ||
Liège, Rue Defrance | ||
Liège, Rue Fusch | ||
Liège, Rue de Bassenge | ||
Liège, Rue d'Omalius | ||
Liège, Rue Schmerling | ||
Liège, Rue Lambinon | ||
Liège, Rue du Laveu | ||
Liège, Place des Wallons | ||
Liège, Rue Jacob Makoy | ||
Liège, Clinique Sainte-Rosalie | ||
Liège, Place Henri Simon | ||
Liège, Rue de la Raine | ||
Liège, Rue de la Faille | ||
Liège, Rue Julien d'Andrimont | ||
Liège, Rue Bois d'Avroy | ||
Liège, Rue Ferdinand Borny | ||
Liège, Château d'Eau | ||
Liège, Rue Henri Maus | ||
Liège, Saint-Gilles Carrefour | ||
Liège, Rue du Snapeux | ||
Liège, Boulevard Carton de Wiart | ||
Liège, Place Saint-Nicolas |