Lijn 753 Mülheim Hauptbahnhof - Ratingen Mitte
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 22 jun 2016 om 21:30
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 753 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Rheinbahn, MVG |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City Mercedes-Benz Citaro |
Rijdt sinds | 12 juni 2016 |
Voorganger(s) | 132, 753 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 753 rijdt van Mülheim Hauptbahnhof via Mülheim Holthausen via Selbeck en Breitscheid naar Ratingen Mitte.
Dienstregeling
- In de avonduren wordt alleen tussen Mülheim Hauptbahnhof en Stooter Straße gereden.
Route
Halte | ||
Mülheim, Hauptbahnhof | ||
↓ | Mülheim, Von Bock Straße | |
↑ | Mülheim, Hauptbahnhof Nordeingang | |
Mülheim, Oststraße | ||
Mülheim, Wetzmühlenstraße | ||
Mülheim, Walkmühle | ||
Mülheim, Fischenbeck | ||
Mülheim, Danziger Straße | ||
Mülheim, Tilsiter Straße | ||
Mülheim, Oppspring | ||
Mülheim, Witthausstraße | ||
Mülheim, Mendener Brücke | ||
Mülheim, Klosterkamp | ||
Mülheim, Mats Kamp | ||
Mülheim, Lehnerfeld | ||
Mülheim, Markenstraße | ||
Selbeck, Am Rott | ||
Selbeck, Lintorfer Straße | ||
Selbeck, Erzweg | ||
Selbeck, Stooter Straße | ||
Breitscheid, Kahlenbergsweg | ||
Breitscheid, An der Pönt | ||
Breitscheid, Hummelsbeck | ||
Lintorf, Krummenweg | ||
Lintorf, Gut Kost | ||
Ratingen, Schwarzebruch | ||
Ratingen, Blauer See | ||
Ratingen, Hauser Ring | ||
Ratingen, Oberstraße | ||
Ratingen, Freiligrathring | ||
Ratingen, Bechemer Straße | ||
Ratingen, Mitte |
Geschiedenis
Op 12 juni 2016 werd lijn 753 vanaf de halte Fischenbeck afgebogen naar het Hauptbahnhof van Mülheim om zo de opgeheven lijn 132 deels te vervangen. Reizigers tussen Fischenbeck en Heißen Kirchen moesten in vervolg via het Hauptbahnhof reizen.