Lijn 664 Remscheid, Friedrich-Ebert-Platz - Lennep Bahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 12 feb 2017 om 20:25
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 664 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | SR |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Remscheid |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3-6x/uur |
Spits (vakantie) | 3x/uur |
Dal | 3-6x/uur |
Dal (vakantie) | 3x/uur |
Avond | 2x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 664 rijdt van Remscheid Friedrich Ebert Platz via Hauptbahnhof, Fichtenhöhe, Hohenhagen, Bökerhöhe en Hasenberg naar Lennep.
Dienstregeling
- In de middag en ochtend rijden er enkele extra ritten naar Hohenhagen of van Neuenhaus vanaf het Friedrich Ebert Platz. Hierdoor wordt enkele keren per dag 6x/uur gereden.
- Zondagochtend wordt 1x/uur gereden en in de middag 2x/uur.
Route
Halte | ||
Remscheid, Friedrich Ebert Platz | ||
Remscheid, Markt | ||
Remscheid, Hauptbahnhof | ||
Remscheid, Fichtenstraße | ||
Remscheid, Buchenstraße | ||
Remscheid, Am Hagen | ||
Remscheid, Eschenstraße | ||
Remscheid, Fichtenhöhe/Wörthstraße | ||
Remscheid, Weißenburgstraße | ||
Remscheid, Otto Lilienthal Weg | ||
Remscheid, Hohenhagen Gesamtschule | ||
Remscheid, Neuenhaus | ||
Remscheid, Hinter dem Anger | ||
Remscheid, Ueberfeld | ||
Remscheid, Feuerwache | ||
Remscheid, Bökerhöhe | ||
Remscheid, Jägerwald | ||
Remscheid, Trecknase | ||
Remscheid, Höhenweg | ||
Remscheid, Am Stadtwald | ||
Remscheid, Talsperrenweg | ||
Remscheid, Carl Klein Straße | ||
Remscheid, Hasenberg Schule | ||
Remscheid, Hasenberger Weg | ||
Remscheid, Am Lenneper Hof | ||
Remscheid, Rader Straße/Stadion | ||
Remscheid, Wupperstraße | ||
Remscheid, Bismarckplatz | ||
Remscheid, Lennep Bahnhof |