Lijn 418 Groningen CS - Annen Rotonde
Versie door Mark knoester (overleg | bijdragen) op 5 apr 2010 om 01:42 (materieel toegevoegd + eindtijd toegevoegd)
Nachtbuslijn 418 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro GÜ |
Frequenties
| |
Zaterdagnacht | 1x/uur (tot 05:23) |
De bus rijdt in de nacht na de genoemde dag |
---|
Lijn 418 is een nachtbus en rijdt van Groningen via Westlaren en Zuidlaren naar Annen.
Route
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Haren, Raadshuisplein | ||
Glimmen, Nieuwe Schoolweg | ||
Westlaren, Tienelsweg | ||
Zuidlaren, Brink | ||
Schuilingsoord, Dorpshuis De Schoel | ||
Annen, Ronkelskamp | ||
Annen, Wepel | ||
Annen, Rotonde | ||
Groningen, Centraal Station |