Lijn 13 Dordrecht Centraal Station - Sliedrecht Stormrand (2009)
Versie door Reiziger ddrs op 8 jun 2009 om 22:58 (→Route)
Buslijn 13 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Wright Commander, Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 13 rijdt van station Dordrecht via Ziekenhuis Dordwijk naar Papendrecht, waar via knooppunthalte Viaduct N3 en het industriegebied gereden wordt. Daarna wordt verder gereden naar Sliedrecht, waar vanaf halte Rembrandtlaan een rondje wordt gereden waarna de bus weer terugkeert naar Dordrecht. De lijn maakt deel uit van de concessie DAV en wordt gereden door Arriva.
Route
Halte | ||
Dordrecht, Centraal Station | ||
Dordrecht, Transvaalstraat | ||
Dordrecht, Eemsteynplein | ||
Dordrecht, Prof. Waterinklaan | ||
Dordrecht, Leerpark | ||
Dordrecht, Ziekenhuis Dordwijk | ||
Papendrecht, Viaduct N3 Oost | ||
Papendrecht, Kooihaven | ||
Papendrecht, Geulweg | ||
Papendrecht, Rosmolenweg | ||
Sliedrecht, Baanhoek | ||
Sliedrecht, Craijensteijn | ||
Sliedrecht, Beversweer | ||
Sliedrecht, Merwebolder | ||
Sliedrecht, Prickwaert | ||
Sliedrecht, Geulstraat | ||
Sliedrecht, Waerthove | ||
Sliedrecht, Kerk | ||
Sliedrecht, Maaslaan | ||
Sliedrecht, Lekstraat | ||
Sliedrecht, Begraafplaats | ||
Sliedrecht, Burg. Winklerplein | ||
Sliedrecht, P.C. Hooftlaan | ||
Sliedrecht, Rembrandtlaan | ||
Sliedrecht, Lijsterweg | ||
Sliedrecht, Nachtegaallaan | ||
Sliedrecht, Rivierdijk | ||
Sliedrecht, Stormrand | ||
Sliedrecht, Begraafplaats | ||
Sliedrecht, Station | ||
Sliedrecht, De Lockhorst | ||
Sliedrecht, Cirkel | ||
Sliedrecht, De Lockhorst |