Lijn 4 Sint-Niklaas, Ster - Glycinenplein
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 4 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Oost-Vlaanderen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Sint-Niklaas |
Materieel | Jonckheere Transit Midi, Van Hool New A309 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21:30 uur) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 4 rijdt van de Ster via Nieuwkerken-Waas, het Station en het Centrum naar het Glycineplein.
Dienstregeling
- Bij station Sint-Niklaas zijn alle ritten geknipt.
- Het traject vanaf Sint-Nilkaas, Ster naar Nieuwkerken-Waas, Rusthuis wordt enkel door één vroege rit van maandag tot en met zaterdag bediend. De andere ritten naar station Sint-Niklaas starten bij het Rusthuis.
Route
Halte | ||
Sint-Niklaas, Ster | ||
Nieuwkerken-Waas, Heihoekstraat | ||
Nieuwkerken-Waas, Wegel | ||
Nieuwkerken-Waas, Station | ||
Nieuwkerken-Waas, Nieuwkerkenstraat | ||
Nieuwkerken-Waas, Vlasbloemstraat | ||
Nieuwkerken-Waas, Dorp | ||
Nieuwkerken-Waas, Rusthuis | ||
Nieuwkerken-Waas, Turkeyen | ||
Nieuwkerken-Waas, Geerstraat | ||
Sint-Niklaas, Huis ten Halve | ||
Sint-Niklaas, Klapperbeekstraat | ||
Sint-Niklaas, Vlasstraat | ||
Sint-Niklaas, Iepenstraat | ||
Sint-Niklaas, Begijnenstraat | ||
Sint-Niklaas, Noordlaan | ||
Sint-Niklaas, Station | ||
Sint-Niklaas, Uitgang Noordlaan | ||
Sint-Niklaas, Kazernestraat | ||
Sint-Niklaas, Hofstraat | ||
Sint-Niklaas, Markt | ||
Sint-Niklaas, Park | ||
Sint-Niklaas, A.Z. Maria Middelares | ||
Sint-Niklaas, Hospitaalstraat | ||
Sint-Niklaas, Stadskliniek | ||
Sint-Niklaas, Hogenakkerstraat | ||
Sint-Niklaas, Azalealaan | ||
Sint-Niklaas, De Witte Molen | ||
Sint-Niklaas, Don Boscoschool | ||
Sint-Niklaas, Glycinenplein |