Lijn 73 Weert Station - Eindhoven Station
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 19 dec 2019 om 20:45 (Robot: automatisch tekst vervangen (-Eindhoven}} +Eindhoven|Eindhoven Centraal}}, - +[[Eindhoven Centraal|, -[[Eindhoven +Eindhoven, -Eindhoven }} +Eindhoven|Eindhoven Centraal}}))
Voormalige buslijn 73 | |
Vervoerder(s) | EMA |
Regio | Zuidoost-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 2 januari 1972 t/m 22 mei 1982 |
Voorganger(s) | 3 |
Opvolger(s) | 173 |
Frequenties
| |
Spits | 1x per uur |
Dal | 1x per uur |
Avond | 1x per uur |
Zaterdag | 1x per uur |
Zondag | 1x per uur |
Lijn 73 reed van Weert, via Budel-Dorplein, Budel-Schoot, Budel, Soerendonk, Maarheeze en Leende naar Eindhoven
Route
De routestrip is incompleet
Halte | ||
Weert, Station | ||
Weert, Industrieterrein Zuid-Willemsvaart | ||
Budel-Dorplein, Kantine | ||
Budel-Schoot, Vogelsplein | ||
Budel, E.M.A. | ||
Soerendonk, Kerk | ||
Maarheeze, Moonslaan | ||
Leende, Kerk | ||
Eindhoven, Station |