Lijn 9 Alkmaar Station - Heiloo Station
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 04:27 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 9 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | t/m 12 december 2009 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 9 reed van Alkmaar naar Heiloo. In Heiloo reden de bussen van deze lijn door als lijn 164 richting Egmond, Bakkum en Castricum.
Route
Halte | ||
Alkmaar, Station NS | ||
Alkmaar, Nassaulaan | ||
Alkmaar, Metiusgracht | ||
Alkmaar, Medisch Centrum | ||
Alkmaar, Juliana van Stolberglaan | ||
Alkmaar, N.G. Piersonstraat | ||
Alkmaar, W. de Zwijgerlaan | ||
Alkmaar, Gijsbrechtstraat | ||
Alkmaar, Kooimeerplein | ||
Alkmaar, DSB-Stadion | ||
Alkmaar, Koraalstraat | ||
Alkmaar, Smaragdweg | ||
Alkmaar, Topaasweg | ||
Heiloo, Handelsraad | ||
Heiloo, Molenlei | ||
Heiloo, Kanaalweg | ||
Heiloo, De Oude Werf | ||
Heiloo, Rosendaal | ||
Heiloo, Het Alternatief | ||
Heiloo, Stationsweg | ||
Heiloo, Station NS |