Spoorlijn Sauwerd - Roodeschool
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 27 dec 2009 om 20:13
Het Hogelandspoor is de spoorlijn Sauwerd - Roodeschool. De lijn takt in Sauwerd af van de spoorlijn Groningen - Delfzijl. Vlak voor Roodeschool is er een zijtak voor goederentreinen naar de Eemshaven.
Dit traject wordt bediend door de stoptrein serie 37600 (Groningen - Roodeschool) van Arriva. Bij Sauwerd takt de lijn naar Delfzijl af, welk bediend wordt door de serie 37700 (Groningen - Delfzijl).
Traject
Sauwerd | |
Winsum | |
Baflo | |
Warffum | |
Uithuizen | |
Uithuizermeeden | |
Roodeschool |
Historische dienstregeling
- Informatie over de bediening van Spoorlijn Sauwerd - Roodeschool door treinen in het verleden is te vinden onder Spoorlijn Sauwerd - Roodeschool/Bediening.