Lijn 686 Elburg Molendorp - Kampen GSG Pieter Zandt
Buslijn 686 | |
Vervoerder(s) | VTS Tours i.o.v. Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 27 augustus 2012 |
Voorganger(s) | 686 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 686 rijdt van Elburg via Oldebroek naar Kampen.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt naar Kampen gereden en in de middagspits naar Elburg.
- Op enkele speciale dagen rijdt de middagrit rond het middaguur.
- Deze lijn rijdt alleen in de periode tussen de herfst- en de meivakantie.
Route
Halte | ||
Elburg, Molendorp | ||
Elburg, Het Nieuwe Feithenhof | ||
Elburg, Centrum | ||
Elburg, Hellenbeekstraat | ||
Elburg, Coragestraat | ||
Elburg, Klaverplein | ||
Elburg, Zilverschoon | ||
Elburg, Eperweg | ||
Oldebroek, Rustenburgsweg | ||
Oldebroek, Centrum | ||
Oldebroek, Café 't Wissel | ||
Oldebroek, De Molen | ||
Oldebroek, Verlengde Looweg | ||
Oldebroek, Hogenbrinkweg | ||
Kampen, GSG Pieter Zandt |
Geschiedenis
De huidige lijnvoering ontstond op 27 augustus 2012 toen de route ingekort werd van Nunspeet tot Elburg, vanwege de dubbele route met lijn 100.
Vanaf 23 augustus 2015 ging deze lijn alleen nog maar in de periode tussen de herfst- en de meivakantie rijden.