Lijn
|
Route
|
Opmerking
|
Stadsdienst Apeldoorn
|
A
|
Station → Centrum → Rijkskantoren → Sprengenbos → Rijkskantoren → Centrum → Station
|
|
B
|
Station → Centrum → Parken → Berg en Bos → Parken → Centrum → Station
|
|
C
|
Station → Componistenkwartier → Rivierenwijk → Staatsliedenkwartier → Station
|
|
D
|
Station → Centrum → Kerschoten → 't Loo → Parken → Centrum → Station
|
|
E
|
Station → Staatsliedenkwartier → Rivierenwijk → Componistenkwartier → Station
|
|
F
|
Station → Centrum → Orden → Centrum → Station
|
|
G
|
Station → Centrum → Zevenhuizen → De Mheen → Anklaar → Zevenhuizen → Centrum → Station
|
|
H
|
Station → Centrum → Zevenhuizen → De Mheen → Anklaar → Zevenhuizen → Centrum → Station
|
|
J
|
Station → Centrum → Matenpoort → Matenveld → Matenpoort → Centrum → Station
|
|
K
|
Station → Centrum → Westenenk → Ziekenhuis → Ugchelen → Ziekenhuis → Westenenk → Centrum → Station
|
|
L
|
Ziekenhuis → Zuid → De Maten → De Mheen → Anklaar → Kerschoten → Centrum → Sprengenbos → Orden → Westenenk → Ziekenhuis
|
|
M
|
Station → Centrum → Matenpoort → Matendonk → Matenpoort → Centrum → Station
|
|
R
|
Ziekenhuis → Westenenk → Orden → Sprengenbos → Centrum → Kerschoten → Anklaar → De Mheen → De Maten → Zuid → Ziekenhuis
|
|
Stadsdienst Kampen
|
|
Station - Centrum - Ziekenhuis - Flevowijk - Brunnepe
|
|
Stadsdienst Lelystad
|
|
Noorderwagenplein - Atol - Archipel - Agora - Schouw
|
t/m 11 februari
|
A
|
Noorderwagenplein - Atol - Archipel - Agora
|
v.a. 12 februari
|
B
|
Agora → Schouw → Gondel → Kogge → Kempenaar
|
v.a. 12 februari
|
C
|
Kempenaar → Kogge → Gondel → Schouw → Agora
|
v.a. 12 februari
|
Stadsdienst Harderwijk
|
|
Station → Busstation → Stadsdennen → Wittenhagen → Stadsdennen → Busstation → Station
|
|
Streekdienst
|
1
|
Amersfoort - Hoevelaken - Nijkerk - Putten - Ermelo - Harderwijk - Hulshorst - Nunspeet - Doornspijk - Elburg - Oldebroek - Wezep - Zwolle
|
|
2
|
Amersfoort - Hoevelaken - Terschuur - Voorthuizen - Wittenberg - Nieuw Millingen - Apeldoorn
|
|
4
|
Apeldoorn - Nieuw Millingen - Uddel - Elspeet - Staverden - Leuvenum - Harderwijk
|
|
5
|
Ede - Lunteren - Barneveld - Voorthuizen - Putten - Ermelo - Harderwijk
|
|
6
|
Amersfoort - Leusden - Stoutenburg - Achterveld - Barneveld - Kootwijkerbroek - Stroe - Wittenberg - Garderen - Uddel - Elspeet - Vierhouten - Nunspeet
|
|
7
|
Arnhem - Otterlo - Harskamp - Stroe - Wittenberg - Garderen - Putten - Ermelo - Harderwijk
|
|
8
|
Apeldoorn - Beekbergen - Woeste Hoeve - Arnhem
|
|
9
|
Apeldoorn - Ugchelen - Hoenderloo - Deelen - Schaarsbergen - Arnhem
|
|
10
|
Apeldoorn - Ugchelen - Hoenderloo - Otterlo - Harskamp - Wekerom - Ede
|
|
11
|
Apeldoorn - Teuge - Twello - Deventer
|
|
13
|
Epe - Heerde - Wezep - Kampen
|
|
14
|
Apeldoorn - de Kar - Voorst - Zutphen
|
|
15
|
Apeldoorn - Wenum - Terwolde
|
|
17
|
Deventer - Twello - Wilp - Bussloo - Klarenbeek (- Loenen - Groenendaal)
|
|
19
|
Apeldoorn - Beekbergen - Loenen - Eerbeek - Laag Soeren - Dieren
|
|
20
|
Apeldoorn - Lieren - Loenen - Eerbeek - Hall - Oeken - Zutphen
|
|
21
|
Apeldoorn - Hoog Soeren - Assel - Radio Kootwijk
|
|
22
|
Deventer - Terwolde - Nijbroek - Oene - Epe - Nunspeet
|
|
23
|
Epe - Oldebroek - 't Harde - Elburg
|
|
24
|
Apeldoorn - Wenum - Vaassen - Emst - Epe - Heerde - Wapenveld - Hattem - Zwolle
|
|
25s
|
Apeldoorn - Epe - Heerde - Zwolle
|
|
26
|
Apeldoorn - Wenum - Vaassen
|
|
27
|
Zwolle - Hattem - Wapenveld
|
|
31
|
Deventer - Diepenveen - Boskamp - Olst - Wijhe - Windesheim - Zwolle
|
|
32
|
Deventer - Schalkhaar
|
|
33
|
Deventer - Broekland - Raalte
|
|
34
|
Raalte - Mariënheem - Luttenberg
|
|
35
|
Deventer - Wesepe - Raalte (- Lemelerveld - Lemele - Ommen)
|
|
36
|
Zwolle - Wijthmen - Heino - Raalte / Lemelerveld
|
|
37
|
Zwolle - Herfte - Emmen - Dalfsen - Oudleusen - Varsen - Ommen
|
|
38
|
Zwolle - Ankum - Dalfsen - Rechteren - Vilsteren - Ommen
|
|
41
|
Zwolle - 's-Heerenbroek - Wilsum - Kampen - Ens - Emmeloord - Tollebeek - Urk
|
|
42
|
Nagele - Ens - Kraggenburg
|
|
51
|
Harderwijk - Hardersluis - Lelystad
|
|
52
|
Harderwijk - Hardersluis - Biddinghuizen - Dronten - Swifterbant
|
|
53
|
Amsterdam - Diemen - Muiden - Oostvaardersdijk - Lelystad - Swifterbant - Dronten - Kampen
|
|
54
|
Amsterdam - Diemen - Muiden - Oostvaardersdijk - Lelystad - Nagele - Tollebeek - Emmeloord
|
|
55
|
Harderwijk - Flevohof - Elburg
|
Zomerbus
|
56
|
Lelystad - Houtribdijk - Enkhuizen
|
|
58
|
Dronten - Elburg
|
|
60
|
Almere-Haven - Muiden - Diemen - Amsterdam
|
|
61
|
Almere-Haven - Naarden - Bussum
|
|