Lijn 66 Westervoort Station - Duiven Centerpoort Noord
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 30 juni 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Toekomstige buslijn 66 | |
Vervoerder(s) | Breng |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt vanaf | 30 augustus 2015 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 0-4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 66 is een buslijn tussen station Westervoort en het industrieterrein Centerpoort Noord te Duiven.
Dienstregeling
- In de spitsen wordt viermaal per uur gereden tussen station Westervoort en de halte IKEA te Duiven.
- Tussen de spitsen in wordt tweemaal per uur gereden tussen station Westervoort en de halte Centerpoort Noord te Duiven.
Route
Halte | ||
Westervoort, Station Westervoort | ||
Westervoort, Dorpstraat/Hamersestraat | ||
Duiven, Nieuwgraaf/Dijkgraaf | ||
Duiven, IKEA | ||
Duiven, Nieuwgraaf 31 | ||
Duiven, Graafsingel | ||
Duiven, Marketing | ||
Duiven, Centerpoort Noord |
Geschiedenis lijn 66
Lijn 66 is een nieuwe buslijn per 30 augustus 2015.