Lijn 18 Groningen, Centraal Station - Gravenburg
Voormalige buslijn 18 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Stadstaxi |
Materieel | Onbekend |
Periode | Tot 13/12/2009 |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur (niet tussen 08.00 en 19.00) |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 18 was een stadstaxi in Groningen en reed van het CS naar de wijk Gravenburg. De stadstaxi moest minstens één uur van tevoren gereserveerd worden.
Route
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Emmaplein | ||
Groningen, A-Kerk | ||
Groningen, Westerhaven | ||
Groningen, A-Weg / Herman Colleniusstraat | ||
Groningen, Hoendiepskade / W. Barentszstraat | ||
Groningen, Friesestraatweg / J. Steenstraat | ||
Groningen, Friesestraatweg / Van Goyenstraat | ||
Groningen, Metaallaan / Goudlaan | ||
Groningen, Diamantlaan / Metaallaan | ||
Groningen, Diamantlaan / Pyrietstraat | ||
Groningen, Siersteenlaan / Opaalstraat | ||
Groningen, Het Roege Bos | ||
Groningen, De Held / Lodeizenstraat | ||
Groningen, De Held / J. Schorerstraat | ||
Groningen, Leegeweg / Arminiusstraat | ||
Groningen, Noodweg / Leegeweg | ||
Groningen, Noodweg / Lutherstraat (beginpunt) | ||
Groningen, Noodweg / Augustinusstraat | ||
Groningen, Gravenburg (eindpunt) |