Lijn SL62 Straelen, Schulzentrum - Grundschule Holt
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 1 aug 2015 om 12:52
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn SL62 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | VVS |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Straelen |
Materieel | onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur (belbus) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 0-1x/uur (belbus) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn SL62 rijdt van Straelen via Westerbroek en Kastanienburg naar Rieth.
Dienstregeling
- Alle ritten rijden als belbus.
- De basisdienstregeling is ongeveer 1x/uur, echter is de frequentie en route onregelmatig.
Route
Halte | ||
Straelen, Schulzentrum | ||
Westerbroek, Loydyck | ||
Westerbroek, Wiesenthal | ||
Westerbroek, Grenzweg | ||
Kastanienburg, Veenweg I | ||
Kastanienburg, Veenweg/Zur Spinne | ||
Kastanienburg, Veenweg II | ||
Rieth, Zollhäuser | ||
Rieth, Dammerbruch |