Lijn 393 Verviers Gare Centrale - Charneux Village
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 393 in België | |
Vervoerder(s) | Wergifosse i.o.v. TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Dal | 1x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 3x/dag |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 393 rijdt van Verviers via Mangombroux, Jalhay naar Charneux.
Dienstregeling
- Slechts in de spitsrichting en op zaterdag in de drukste richting wordt ook via Surister, Fouir en Herbiester gereden.
Route
Halte | ||
Verviers, Gare Centrale | ||
Verviers, Palais | ||
Verviers, Place d'Arles | ||
Verviers, Place de l'Abattoir | ||
Mangombroux, Horloge | ||
Mangombroux, Avenue J. Tasté | ||
Mangombroux, Eglise | ||
Mangombroux, Secheval | ||
Mangombroux, Châlet du Lac | ||
Jalhay, Au-dessus du Bois | ||
Jalhay, Rouet | ||
Jalhay, Vervifontaine | ||
Jalhay, Route de Surister | ||
Surister, Hageman | ||
Surister, Village | ||
Jalhay, Champ de Fouir | ||
Jalhay, Goffoy | ||
Jalhay, Dehottay | ||
Fouir, Thier Paguay | ||
Fouir, Centre | ||
Fouir, Chapelle | ||
Jalhay, Hanguinet | ||
Jalhay, Centre | ||
Herbiester, Centre | ||
Jalhay, Carrefour de Herbiester | ||
Jalhay, Cimetière | ||
Jalhay, Fawetay | ||
Jalhay, Route de Charneux 65h | ||
Charneux, Route de la Xhavée | ||
Charneux, Village |
Geschiedenis
Op een onbekend moment, vermoedelijk 1 april 2016 kwam één van de ritten op zaterdag te vervallen.