Lijn 52 Kortrijk Station - Tielt Station
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 52 in België | |
Vervoerder(s) | De Meibloem i.o.v. De Lijn |
Concessie | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20.30) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 52 rijdt van Kortrijk via Kuurne, Hulste, Ingelmunster en Meulebeke naar Tielt.
In de spitsrichting rijdt één rit vanuit Tielt van/naar Meulebeke 't Veld en in de spitsuren rijden de meeste ritten via het centrum van Tielt.
Route
Halte | ||
Kortrijk, Station | ||
Kortrijk, L. Robbeplein | ||
Kortrijk, De Appel | ||
Kortrijk, Meensepoort | ||
Kortrijk, Sint-Jansput | ||
Kortrijk, Brugsepoort | ||
Kortrijk, Samenkomst | ||
Heule, Shopping Center | ||
Kuurne, France | ||
Kuurne, Rumba | ||
Kuurne, Watertorenstraat | ||
Kuurne, Katte | ||
Kuurne, Café Astrid | ||
Kuurne, Stokerij | ||
Hulste, Kalsijde | ||
Hulste, Vlasbloem | ||
Hulste, Hoge Doorn | ||
Ingelmunster, Vlasschaard | ||
Ingelmunster, Garage | ||
Ingelmunster, Station | ||
Ingelmunster, Markt | ||
Ingelmunster, Molentje | ||
Ingelmunster, Meulenbekestraat nr. 56 | ||
Ingelmunster, 't Bouwke | ||
Ingelmunster, Bekaert | ||
Meulebeke, Hazewind | ||
Meulebeke, 't Veld / Sint-Antonius | ||
Meulebeke, Veldbloem | ||
Meulebek, Veldstraat | ||
Meulebeke, Koevoet | ||
Meulebeke, Goethalsplaats | ||
Meulebeke, Oosthoek | ||
Meulebeke, Paardekens | ||
Meulebeke, Molenstraat | ||
Meulebeke, Vliegend Paard | ||
Tielt, Sint-Amandstraat | ||
Tielt, Automobielinspectie | ||
Tielt, Drukkerij Lannoo | ||
Tielt, Polenplein | ||
Tielt, Dekenij | ||
Tielt, College | ||
Tielt, Vierhoek | ||
Tielt, Station | ||
Tielt, College | ||
Tielt, Dekenij |
Geschiedenis
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn werd de frequentie op zondag verlaagd naar 1x per 2 uur met ingang van 1 juli 2012.