Lijn 13 Groningen, Vinkhuizen - De Wijert
Voormalige buslijn 13 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Groningen |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro, Mercedes-Benz Citaro G |
Periode | ... t/m 4 januari 2014 |
Opvolger(s) | 16 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 13 reed van Vinkhuizen via het Centraal Station naar de Wijert.
Route
Halte | ||
Groningen, Siersteenlaan | ||
Groningen, Edelsteenlaan | ||
Groningen, Diamantlaan | ||
Groningen, Barnsteenstraat | ||
Groningen, Pyrietstraat | ||
Groningen, Metaallaan | ||
Groningen, Travertijnstraat | ||
Groningen, Protonstraat | ||
Groningen, Meubelboulevard Hoendiep | ||
Groningen, Atoomweg | ||
Groningen, Rembrandt van Rijnstraat | ||
Groningen, W. Barentszstraat | ||
Groningen, H. Colleniusstraat | ||
Groningen, Westerhaven | ||
Groningen, A-Kerkhof | ||
Groningen, Schoolholm | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Hereplein | ||
Groningen, Emmaplein | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Parkbrug | ||
Groningen, Brailleweg | ||
Groningen, Maaslaan | ||
Groningen, H.R. Holsstraat | ||
Groningen, Van Schendelstraat | ||
Groningen, Jan Luykenstraat | ||
Groningen, P.C. Hooftlaan | ||
Groningen, Van Ketwich Verschuurlaan |
Geschiedenis
Omdat vanaf 5 januari 2014 lijn 3 verdwijnt uit Vinkhuizen klopte ook het lijnnummer van de versterkingsbus niet meer. Dat werd daarom gewijzigd naar lijn 16.
Het traject tussen CS en De Wijert werd overgenomen door de spitsritten van lijn 9.