Lijn 16 Apeldoorn, Station - Paleis Het Loo
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 25 jan 2016 om 12:56
Voormalige buslijn 16 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessies | Veluwe (2011-2020), Veluwe (2005-2010) |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Apeldoorn |
Formule | Zomerbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | ... t/m 8 december 2012 |
Opvolger(s) | 400 |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Spits (vakantie) | 2x/uur (richting Busstation / NS) |
Dal | reed niet |
Dal (vakantie) | 2x/uur (richting Paleis) |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 16 was de attractielijn van Apeldoorn en reed van het busstation naar de Apenheul, Koningin Julianatoren en Paleis Het Loo.
Dienstregeling
- Tussen 10:00 en 13:00 uur werd er richting de attracties gereden, tussen 13:30 en 17:30 uur werd er richting het busstation gereden.
Route
Halte | ||
Apeldoorn, Busstation/NS | ||
Apeldoorn, Apenheul | ||
Apeldoorn, Koningin Julianatoren | ||
Apeldoorn, Paleis Het Loo | ||
Apeldoorn, Markt | ||
Apeldoorn, Busstation/NS |