Lijn 73 Arnhem, Centraal Station - Werkplaats Presikhaaf
Buslijn 73 | |
Vervoerder(s) | Breng |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | MAN Lion's City CNG |
Rijdt sinds | 9 december 2012 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits (ri. Presikhaaf) 2x/middagspits (ri. Centraal Station) |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 73 is een buslijn tussen station Arnhem en de werkplaats Presikhaaf.
Route
's Ochtends wordt één rit richting Werkplaats Presikhaaf gereden. 's Middags rijden er twee ritten naar het station.
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Roermondsplein | ||
Arnhem, Rozet | ||
Arnhem, Broerenstraat | ||
Arnhem, Eusebiusplein | ||
Arnhem, Badhuisstraat | ||
Arnhem, Van Oldebarneveldtstraat | ||
Arnhem, Haven | ||
Arnhem, Dr. C Lelyweg Zuid | ||
Arnhem, Kleefse Waard | ||
Arnhem, Werkplaats Presikhaaf | ||
Arnhem, Bruningweg | ||
↑ | Arnhem, Simon Stevinweg | |
Arnhem, Bruningweg | ||
↓ | Arnhem, Werkplaats Presikhaaf |
Let op! De haltes Bruningweg zijn twee verschillende haltes!
Geschiedenis lijn 73
Lijn 73 rijdt sinds 9 december 2012. Voorheen werd onder lijnnummer 8 gereden, maar deze ritten waren niet in de openbare dienstregeling opgenomen.
Per 15 december 2013 werden de haltes Arnhem, Roermondsplein, Eusebiusplein, Van Oldebarneveldtstraat, Haven en Dr. C. Lelyweg aan deze lijn toegevoegd en werd de halte Arnhem, Kortestraat hernoemd naar Arnhem, Rozet. Per 5 januari 2014 vervielen de haltes Arnhem, Remisestraat en Arnhem, Veilingstraat; deze werden vervangen door de halte Arnhem, Badhuisstraat.