Lijn 665 Vierhuizen Hoofdstraat 27 - Ulrum H. de Cockschool
Buslijn 665 | |
Vervoerder(s) | UVO/Van Dijk |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 2 januari 2011 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 665 rijdt van Vierhuizen naar Ulrum.
's Ochtends rijdt deze naar Ulrum en 's middags naar Vierhuizen. Alleen op woensdag wordt rond het middaguur een extra rit naar Vierhuizen gereden.
Route
Halte | ||
Vierhuizen, Hoofdstraat 27 | ||
Vierhuizen, Hoofdstraat 74 | ||
Ulrum, Akkerwinde | ||
Ulrum, H. de Cockschool |
Geschiedenis
Deze lijn is ontstaan op 2 januari 2011 toen de route via Vierhuizen van lijn 163 kwam te vervallen.