Lijn 78 Doetinchem Wilhelmina Ziekenhuis - Terborg Postkantoor
Voormalige buslijn 78 | |
Vervoerder(s) | GSM |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | 1-2 ritten |
Avond | 0-1 ritten |
Zaterdag | 1 rit |
Zondag | reed niet |
Lijn 78 was een buslijn die vanaf het Wilhelmina Ziekenhuis in Doetinchem via het busstation van Doetinchem naar Gaanderen en Terborg reed. De buslijn reed van maandag tot en met zaterdag overdag twee ritten in beide richtingen: eentje aan het begin van de middag en eentje aan het begin van de avond. Op marktdagen te Doetinchem werd nog een derde rit gereden tussen busstation Doetinchem en Terborg. Deze rit kwam 's ochtends rond half tien te Doetinchem aan en reed iets na elf uur weer in omgekeerde richting.
Route
Halte | ||
Doetinchem, Wilhelmina Ziekenhuis | ||
Doetinchem, Loolaan | ||
Doetinchem, St. Jozefziekenhuis | ||
Doetinchem, Raadhuisstraat | ||
Doetinchem, Albert Heyn | ||
Doetinchem, Busstation | ||
Doetinchem, Albert Heyn | ||
Doetinchem, Gemeentehuis | ||
Doetinchem, Station NS | ||
Doetinchem, Esdoornlaan | ||
Doetinchem, Watertoren | ||
Doetinchem, Doetinchem Oost | ||
Gaanderen, De Pol | ||
Gaanderen, Slakweg | ||
Gaanderen, De Klok | ||
Gaanderen, Watertapweg | ||
Gaanderen, Bethlehemstraat | ||
Gaanderen, Oeverstraat | ||
Gaanderen, Watertapweg | ||
Gaanderen, Leuverinkstraat | ||
Gaanderen, Beekstraat | ||
Terborg, Julianastraat | ||
Terborg, Wilhelminastraat | ||
Terborg, St. Antonia | ||
Terborg, Postkantoor |
Geschiedenis
Op een onbekende datum tussen 1 juni 1986 en 31 mei 1987 is de buslijn opgeheven.