Lijn 1 Harderwijk, Station - Wittenhagen
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 5 okt 2014 om 09:45
Buslijn 1 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Optare Solo |
Voorganger(s) | 1, 2 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur (tot 21:35 uur) |
Zaterdag | 2x/uur (tot 18:05 uur) |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 1 rijdt vanaf station Harderwijk een ronde door de wijken Centrum, Frankrijk, Stadsdennen en Wittenhagen.
Lijn 2 rijdt deze route in de andere richting.
Route
Halte | ||
Harderwijk, Busstation | ||
Harderwijk, Ziekenhuis Sint Jansdal | ||
Harderwijk, Plantage | ||
Harderwijk, Centrum | ||
Harderwijk, Selhorstweg | ||
Harderwijk, Alberdingk Thijmlaan | ||
Harderwijk, Welkoop | ||
Harderwijk, Doornekamp | ||
Harderwijk, Zuiderzeestraatweg | ||
Harderwijk, Frankenskamp | ||
Harderwijk, Lammertkamp | ||
Harderwijk, Walstein | ||
Harderwijk, Anne Franklaan | ||
Harderwijk, Kiekmure | ||
Harderwijk, De Aanleg | ||
Harderwijk, RK Kerk | ||
Harderwijk, Karel Doormanlaan | ||
Harderwijk, De Wittenhagen | ||
Harderwijk, Tinnegieter | ||
Harderwijk, Veldkamp | ||
Harderwijk, Hazelaarlaan | ||
Harderwijk, Busstation |
Geschiedenis
Met ingang van de nieuwe dienstregeling op 9 december 2012 is deze lijn niet in de avonduren en op zondag gaan rijden. In plaats daarvan rijdt lijn 2 dezelfde route in tegengestelde richting.