Lijn 65 Rotterdam Centraal Station - Gorinchem Kazerneplein
Voormalige buslijn 65 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Regio's | Rotterdam, Drechtsteden/Alblasserwaard/Vijfheerenlanden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 31 mei 1981 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/dag (ri. Rotterdam) |
Zondag | reed niet |
Lijn 65 reed van Rotterdam via Ridderkerk, Alblasserdam, Sliedrecht, Hardinxveld-Giessendam, Boven-Hardinxveld en Schelluinen naar Gorinchem.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Rotterdam, Centraal Station | ||
Rotterdam, Henegouwerplein | ||
Rotterdam, Rochussenstraat | ||
Rotterdam, Wolpaertsbocht | ||
Rotterdam, Metrostation Zuidplein | ||
Rotterdam, Strevelsweg | ||
Rotterdam, Breeplein | ||
Rotterdam, Stadionplein | ||
Rotterdam, IJsselmondseplein | ||
Ridderkerk, Sportlaan (vanaf 1982) | ||
Ridderkerk, Viaduct | ||
Hendrik-Ido-Ambacht, Rijksweg | ||
Alblasserdam, Rijksweg | ||
Papendrecht, Autobusstation | ||
Papendrecht, Pieter Zeemanlaan | ||
Papendrecht, Rosmolenweg | ||
Sliedrecht, Burgemeester Winklerplein | ||
Hardinxveld-Giessendam, Station | ||
Boven-Hardinxveld, Werkendamse Veer | ||
Schelluinen, Rijksweg | ||
Gorinchem, Streekziekenhuis | ||
Gorinchem, Nieuwe Hoven | ||
Gorinchem, Station | ||
Gorinchem, Kazerneplein |
Geschiedenis
Op 31 mei 1981 werden alle bestaande ritten van lijn 46 overgeheveld naar de nieuwe lijn 66. De sneldienstritten in de spitsrichting ('s ochtends naar Rotterdam, 's middags naar Papendrecht) werden overgenomen door de nieuwe lijn 65. In de ochtendspits ging deze lijn vier ritten naar Rotterdam rijden (ook 1x op zaterdag) en in de middagspits vier ritten in omgekeerde richting (waarvan 2 tot Sliedrecht).
In de dienstregeling 1983/1984 was inmiddels in beide richtingen één rit toegevoegd.