Lijn 36 Gorinchem Kazerneplein - Gelkenes Schoonhovense Veer
Voormalige buslijn 36 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Regio | Drechtsteden/Alblasserwaard/Vijfheerenlanden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 15 september 1984 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Dal | 2-3x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 3x/dag |
Zondag | reed niet |
Lijn 36 reed van Gorinchem via Arkel, Hoornaar, Noordeloos en Goudriaan naar Gelkenes.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Gorinchem, Streekziekenhuis | ||
Gorinchem, Kazerneplein | ||
Gorinchem, Station | ||
Gorinchem, IJsbaan | ||
Arkel, Melkfabriek | ||
Hoog Blokland, Kerk | ||
Hoornaar, Viersprong | ||
Noordeloos, Dorp | ||
Goudriaan, Café 't Raadhuis | ||
Gelkenes, Schoonhovense Veer |
Geschiedenis
In de dienstregeling 1981/1982 werd nog slechts 1x in beide richtingen van/naar het Streekziekenhuis gereden.
In de dienstregeling 1982/1983 reden inmiddels alle ritten van/naar het Streekziekenhuis.
Op 16 september 1984 werd het lijnennet in de Alblasserwaard gereorganiseerd. Het lijnnummer 36 werd gewijzigd naar 161. In Gorinchem werd deze lijn ingekort tot het Station, aan de andere zijde ging de lijn vanaf Gelkenes doorrijden naar Groot Ammers. Voorts ging de frequentie omhoog naar 1x per 2 uur.