Lijn 4 Alkmaar, Bestevaerstraat - Rietschoot
Buslijn 4 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Stadsbus |
Formule | MAXX Alkmaar |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 4 rijdt van Overdie via het centrum, het station en station Noord naar Rietschoot.
In de avonduren en op zondag wordt tussen het station en Rietschoot een gehalveerde frequentie gereden.
Van maandag t/m zaterdag overdag wordt er richting Rietschoot via het centrum gereden.
Route
Halte | ||
Alkmaar, Bestevaerstraat | ||
Alkmaar, Koelmalaan | ||
Alkmaar, Asselijnstraat | ||
Alkmaar, M. Stokelaan | ||
Alkmaar, Roelantstraat | ||
Alkmaar, P. Langendijkstraat | ||
Alkmaar, Rhijnvis Feithlaan | ||
Alkmaar, L. Henriëttestraat | ||
Alkmaar, A. van Solmsstraat | ||
Alkmaar, v. Houtenkade | ||
Alkmaar, Vierstraten | ||
Alkmaar, Medisch Centrum Alkmaar | ||
Alkmaar, Metiusgracht | ||
Alkmaar, Ritsevoort | ||
Alkmaar, Heul | ||
Alkmaar, Kerkplein | ||
Alkmaar, Nassaulaan | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Kanaalkade | ||
Alkmaar, Zaagmolenstraat | ||
Alkmaar, 't Rode Hert | ||
Alkmaar, Zeswielen | ||
Alkmaar, Station Noord | ||
Alkmaar, Vlietwaard | ||
Alkmaar, Ida Gerthardstraat | ||
Alkmaar, Vasalisstraat | ||
Alkmaar, Laan van Bath | ||
Alkmaar, Branderij | ||
Alkmaar, Faktorij | ||
Alkmaar, Eggestraat | ||
Alkmaar, Ardennestraat | ||
Alkmaar, Pommerenstraat | ||
Koedijk, Saskerstraat | ||
Koedijk, Zonneweid | ||
Koedijk, Burg. Kooimanstraat | ||
Alkmaar, Rietschoot |