Lijn 2 Alkmaar, Overdie - Daalmeer
Buslijn 2 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Stadsbus |
Formule | MAXX Alkmaar |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Dal | 2-4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2-4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 2 rijdt van de wijk Overdie, via het centrum, het station, Huiswaard en Daalmeer naar Rietschoot in Alkmaar.
Tussen Overdie en het station wordt er altijd slechts 2x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Alkmaar, Bestevaerstraat | ||
Alkmaar, De Ruyterstraat | ||
Alkmaar, Spieghelstraat | ||
Alkmaar, Hooftplein | ||
Alkmaar, Schaepmanplein | ||
Alkmaar, Troelstrakade | ||
Alkmaar, N.G. Piersonstraat | ||
Alkmaar, J. van Stolberglaan | ||
Alkmaar, Medisch Centrum Alkmaar | ||
Alkmaar, Metiusgracht | ||
Alkmaar, Nassaulaan | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Tesselsebrug | ||
Alkmaar, Pettemerstraat | ||
Alkmaar, Bregwaard | ||
Alkmaar, Rekerdijk | ||
Alkmaar, Tochtwaard | ||
Alkmaar, Muiderwaard | ||
Alkmaar, Wijkwaard | ||
Alkmaar, Huiswaarderbrug | ||
Alkmaar, Vlielandbrug | ||
Alkmaar, Glazenierstraat | ||
Alkmaar, Weverstraat | ||
Alkmaar, Looierstraat | ||
Alkmaar, Laan van Brussel | ||
Alkmaar, Laan van Bath | ||
Alkmaar, Gruttostraat | ||
Alkmaar, Waterhoen | ||
Alkmaar, Albatrosweg | ||
Alkmaar, Laan van Parijs | ||
Alkmaar, J. Huizingastraat | ||
Alkmaar, Aidastraat | ||
Alkmaar, H. de Riesstraat | ||
Alkmaar, Laan van Keulen | ||
Alkmaar, Penningweg | ||
Alkmaar, De Landman | ||
Alkmaar, Meijersloot | ||
Alkmaar, Rietschoot |
Geschiedenis
Tot 11 december 2011 werd er van maandag t/m zaterdag tussen 08.30 en 19.00 uur door het centrum gereden, over de route van de huidige lijnen 1 en 5.