Lijn 65 Utrecht CS Jaarbeurszijde - Vianen Lorentzweg
Buslijn 65 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Regiovervoer Utrecht |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Citaro G |
Frequenties
| |
Spits | 2-6x/uur |
Spits (vakantie) | 2-4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 65 rijdt van Utrecht Centraal naar Vianen via Nieuwegein. In de ochtendspits wordt 6x/uur tussen Utrecht en Nieuwegein Nijverheidsweg gereden, waarna vier ritten doorrijden naar Vianen en de overige twee naar Het Klooster. In de tegenspitsrichting wordt uitsluitend vanuit Vianen 2x/uur gereden. Deze situatie is in de avondspits precies andersom, Het Klooster wordt alleen in de spits bediend.
In de vakanties wordt zowel tussen Utrecht en Vianen als tussen Utrecht en Het Klooster een halfuursdienst gereden, waarbij deze samen een scheve kwartiersdienst vormen.
Route
Halte | ||
Utrecht, Busstation West | ||
Utrecht, Europalaan | ||
Utrecht, P+R Westraven | ||
Nieuwegein, Remiseweg | ||
Nieuwegein, Huis de Geer | ||
Nieuwegein, Noorderveld | ||
Nieuwegein, Buys Ballotbaan | ||
Nieuwegein, Fahrenheitbaan | ||
Nieuwegein, Wattbaan | ||
Nieuwegein, Oosterlichtcollege | ||
Nieuwegein, De Bongenaar | ||
Nieuwegein, Galvanibaan | ||
Nieuwegein, Brabanthaven | ||
Nieuwegein, Groningenhaven | ||
Nieuwegein, Nijverheidsweg | ||
Nieuwegein, Het Klooster | ||
Nieuwegein, Constructieweg | ||
Nieuwegein, B.J. Buurmanstraat | ||
Nieuwegein, Museumwerf Vreeswijk | ||
Nieuwegein, Koninginnenlaan | ||
Nieuwegein, Berkstraat | ||
Nieuwegein, 't Veerhuis | ||
Nieuwegein, Waterbies | ||
↓ | Vianen, Busstation Lekbrug West | |
↑ | Vianen, Busstation Lekbrug Oost | |
Vianen, Laanakkerweg | ||
Vianen, Eendrachtsweg | ||
Vianen, Lorentzweg |