Lijn 43/2 Ciney Place Monseu - Mont-Gauthier Place
Streekbuslijn 43/2 in België Bekijk de voormalige lijnen 43/2 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/dag |
Dal | 1x/dag |
Dal (vakantie) | 1x/2 uur (zomer) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/dag |
Zaterdag (vakantie) | 4x/dag (zomer) |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 43/2 rijdt van Cinet via Leignon, Chapois, Ychippe en Chevetogne naar Mont-Gauthier.
In juli en augustus wordt maar beperkt via Chevetogne Domain gereden. Reizigers vanaf die halte dienen minimaal twee uur van tèvoren te reserveren.
Route
Halte | ||
Ciney, Place Monseu | ||
Ciney, Hôtel de Ville | ||
Ciney, Centré Medical | ||
Ciney, Place de la Gare | ||
Ciney, Gare d'Autobus | ||
Ciney, Piscine | ||
Ciney, Route de Custinne | ||
Ciney, Golinvaux | ||
Leignon, Gare | ||
Leignon, Route de Rochefort no. 157 | ||
Chapois, Passage à Niveau | ||
Leignon, Rue du Pontois 137 | ||
Leignon, Rue du Pontois 28 | ||
Chapois, No. 120 | ||
Chapois, No. 109 | ||
Ychippe, Nouveau Quartier | ||
Ychippe, Eglise | ||
Leignon, Maison Bodart | ||
Chevetogne, Tige de Ronvaux | ||
Chevetogne, Pirlot | ||
Chevetogne, Chemin d'Enhet | ||
Chevetogne, Poncia | ||
Chevetogne, Tour de France | ||
Chevetogne, Village | ||
Chevetogne, Chapelle | ||
Chevetogne, Chemin du Monastère | ||
Mont-Gauthier, Entrée du Village | ||
Mont-Gauthier, Eglise | ||
Mont-Gauthier, Place |
Geschiedenis
Op 1 september 2013 werd het aantal ritten fors beperkt. Voortaan werd nog slechts in de spitsrichting 1x gereden en in het dal en op zaterdag ook 1x in beide richtingen. In de zomervakantie bleven echter de extra ritten voor Chevetogne rijden.