Spoorlijn Sauwerd - Roodeschool
Het Hogelandspoor is de spoorlijn Sauwerd - Roodeschool. De lijn takt in Sauwerd af van de spoorlijn Groningen - Delfzijl. Vlak voor Roodeschool is er een zijtak voor goederentreinen naar de Eemshaven.
Dit traject wordt bediend door de stoptreinserie 37600 (Groningen - Roodeschool) van Arriva. Bij Sauwerd takt de lijn naar Delfzijl af, welk bediend wordt door de serie 37700 (Groningen - Delfzijl).
Traject
Sauwerd | |
lijn naar Delfzijl | |
Winsum | |
lijn naar Zoutkamp | |
Baflo | |
Warffum | |
Wadwerd | |
Usquert | |
Munnikenweg | |
Uithuizen | |
Dingeweg | |
Uithuizermeeden | |
Meedsterweg | |
Roodeschool | |
Eemshaven |
Historische dienstregeling
- Informatie over de bediening van Spoorlijn Sauwerd - Roodeschool door treinen in het verleden is te vinden onder Spoorlijn Sauwerd - Roodeschool/Bediening.