Lijn 76 Alphen aan den Rijn, Station - Driehoorne
Voormalige buslijn 76 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Regio | Midden-Holland |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 29 mei 1983 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21.30) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 76 reed van station Alphen a/d Rijn via Alphen West, industrieterrein Rijnhaven en het Centrum naar Driehoorne.
Route op 29 mei 1983
Halte | ||
Alphen a/d Rijn, Station | ||
Alphen a/d Rijn, Rijnzate | ||
Alphen a/d Rijn, Prinses Beatrixlaan | ||
Alphen a/d Rijn, Handelsweg | ||
Alphen a/d Rijn, Bedrijfsweg (vanaf 1984) | ||
Alphen a/d Rijn, Rijnhavenkade | ||
Alphen a/d Rijn, Rijnstreekhal | ||
Alphen a/d Rijn, J.P. Coenlaan | ||
Alphen a/d Rijn, Stadhoudersplein | ||
Alphen a/d Rijn, Kon. Julianabrug | ||
Alphen a/d Rijn, Onderweg | ||
Alphen a/d Rijn, De Aarhof | ||
Alphen a/d Rijn, Onderweg | ||
Alphen a/d Rijn, W. de Zwijgerlaan | ||
Alphen a/d Rijn, Gerard Doustraat | ||
Alphen a/d Rijn, Ziekenhuis Rijnoord | ||
Alphen a/d Rijn, Vestastraat | ||
Alphen a/d Rijn, Mozartsingel | ||
Alphen a/d Rijn, Bartokhof | ||
Alphen a/d Rijn, Liszthof | ||
Alphen a/d Rijn, Chopinsingel | ||
Alphen a/d Rijn, Rigolettohof | ||
Alphen a/d Rijn, Ridderhof | ||
Alphen a/d Rijn, Diepenbrockweg | ||
Alphen a/d Rijn, Driehoorne |
Route op 28 mei 1989
Halte | ||
Alphen a/d Rijn, Station NS | ||
Alphen a/d Rijn, Rijnzate | ||
Alphen a/d Rijn, Prinses Beatrixlaan | ||
Alphen a/d Rijn, Handelsweg | ||
Alphen a/d Rijn, Bedrijfsweg | ||
Alphen a/d Rijn, Rijnhavenkade | ||
Alphen a/d Rijn, Rijnstreekhal | ||
Alphen a/d Rijn, J.P. Coenlaan | ||
Alphen a/d Rijn, Stadhoudersplein | ||
Alphen a/d Rijn, Sint Jorisplein | ||
Alphen a/d Rijn, Pieter Doelmanstraat | ||
Alphen a/d Rijn, De Aarhof | ||
Alphen a/d Rijn, Lijsterlaan | ||
Alphen a/d Rijn, Onderweg | ||
Alphen a/d Rijn, W. de Zwijgerlaan | ||
Alphen a/d Rijn, Gerard Doustraat | ||
Alphen a/d Rijn, Ziekenhuis Rijnoord | ||
Alphen a/d Rijn, Vestastraat | ||
Alphen a/d Rijn, Mozartsingel | ||
Alphen a/d Rijn, Bartokhof | ||
Alphen a/d Rijn, Liszthof | ||
Alphen a/d Rijn, Chopinsingel | ||
Alphen a/d Rijn, Rigolettohof | ||
Alphen a/d Rijn, Ridderhof | ||
Alphen a/d Rijn, Diepenbrockweg | ||
Alphen a/d Rijn, Driehoorne |
Geschiedenis
Op 29 mei 1983 werd de route van lijn 77 door Ridderveld West naar Ridderhof geleid, waar de lijn ook ging eindigen bij de Havixhorst. Omdat laatstgenoemde lijn nu niet meer door Driehoorne reed, werd de route van lijn 76 ter compensatie door die wijk geleid.
De dienstregeling op zondag kwam op een onbekend tijdstip te vervallen, samen met die van lijn 77. Deze werd overgenomen door lijn 79 die alleen op zondag reed.