Lijn 162 Ommen Haven West - Raalte Station NS
Voormalige buslijn 162 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Den Oudsten B88, Den Oudsten Alliance, Mercedes-Benz Sprinter, VDL Berkhof Ambassador, Renault Master |
Periode | onbekend t/m 9 december 2012 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 162 rijdt van Ommen via Lemelerveld naar Raalte.
Deze lijn ontstond in deze vorm nadat de lijn Raalte-Balkbrug werd gesplitst. Een exacte datum is op dit moment nog niet bekend. De basisdienstregeling was 1x per uur Raalte, Station - Ommen, Haven West, waarbij 1 ochtendrit begon in de wijk De Braak in Raalte en deze reed door naar de Larcom in Ommen. 1 middagrit begon Ommen Larcom en reed in Raalte door naar De Braak.
Deze lijn rijdt sinds 9 december 2012 vanaf Lemelerveld naar Dalfsen i.p.v. naar Ommen.
Route
Halte | ||
Ommen, Haven West | ||
Ommen, Larcom | ||
Ommen, Strangeweg | ||
Ommen, Chevalleraustraat | ||
Ommen, Danteweg | ||
Varsen, Varsenerdijk | ||
Lemelerveld, Brugstraat | ||
Lemelerveld, Parallelstraat | ||
Lemelerveld, Bekking | ||
Raalte, Café 'De Posthoorn' | ||
Raalte, Dijkman | ||
Raalte, De Hofstee | ||
Raalte, Merel | ||
Raalte, Station NS | ||
Raalte, De Braak |