Lijn 62 Leeuwarden Station - Kollum Rechthuisplein
Voormalige buslijn 62 | |
Vervoerder(s) | FRAM |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Leyland, Den Oudsten |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 62 reed van Leeuwarden via Hardegarijp, Quatrebras, Veenwouden, Bovenweg, Zwaagwesteinde, Kollumerzwaag, (Veenklooster, Triemen, Westergeest), Oudwoude naar Kollum. Het ene uur via Veenklooster en Triemen en het andere uur via Westergeest.
Route
Halte | ||
Leeuwarden, Autobusstation | ||
Leeuwarden, Zaailand | ||
Leeuwarden, Blokhuisplein | ||
Leeuwarden, Oosterbrug | ||
Leeuwarden, Koepelkerk | ||
Leeuwarden, De Bleek | ||
Leeuwarden, Anemoonstraat | ||
Leeuwarden, Watertoren | ||
Leeuwarden, Oud Tolhuis | ||
Zwartewegsend, Zwartewegsend | ||
Hardegarijp, Stationsweg | ||
Hardegarijp, Hotel | ||
Hardegarijp, Bennemastate | ||
Hardegarijp, Langedijk | ||
Quatrebras, Quatrebras Noord | ||
Veenwouden, De Zwette | ||
Veenwouden, Station NS | ||
Veenwouden, Rondweg | ||
Bovenweg, Bovenweg | ||
Zwaagwesteinde, Voorstraat West | ||
Zwaagwesteinde, Kerkstraat | ||
Zwaagwesteinde, Schoolstraat | ||
Zwaagwesteinde, Verlengde Stationsstraat | ||
Zwaagwesteinde, Voorstraat Oost | ||
Kollummerzwaag, Voorweg 241 | ||
Kollummerzwaag, Bounsweg | ||
Kollummerzwaag, De Drie Dorpen | ||
Kollummerzwaag, Schoolstraat | ||
Kollummerzwaag, Zandbulten | ||
Veenklooster, Dorp | ||
Triemen, Monnikelaan | ||
Oudwoude, Voorweg | ||
Kollumerzwaag, Triemsterlaan | ||
Triemen, Langelaan | ||
Westergeest, Zomerweg | ||
Westergeest, Dorp | ||
Oudwoude, Lange Ikker | ||
Oudwoude, Aula Nijehof | ||
Kollum, Kruishoek | ||
Kollum, Gemeentehuis | ||
Kollum, van Limburg Stirumweg | ||
Kollum, Rechthuisplein |