Lijn 77 Arnhem Centraal Station - Groenlo Markt
Versie door Frank (overleg | bijdragen) op 9 aug 2014 om 12:18 (Frank heeft pagina Lijn 77 Arnhem Busstation/NS - Groenlo Markt naar Lijn 77 Arnhem Centraal Station - Groenlo Markt hernoemd)
Voormalige buslijn 77s | |
Vervoerder(s) | GSM |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 77 reed van Arnhem via Lathum, Giesbeek, Angerlo, Drempt, Doetinchem, Varsseveld en Lichtenvoorde naar Groenlo.
In de ochtendspits werd van Groenlo naar Arnhem gereden en in de middagspits andersom. Een enkele rit begon of eindigde te Doetinchem en ging daar verder als bus 27 naar Groenlo. In Arnhem was tevens geen lokaal vervoer toegestaan.
Route
Halte | ||
Arnhem, Busstation/NS | ||
Arnhem, Willemsplein | ||
Arnhem, Musis Sacrum | ||
Arnhem, Velperplein / Van Muylwijkstraat | ||
Arnhem, Velperpoort | ||
Arnhem, Hoflaan | ||
Arnhem, Raapopseweg | ||
Arnhem, Huygenslaan | ||
Arnhem, Oude Velperweg | ||
Arnhem, Staiton Presikhaaf | ||
Arnhem, Dongestraat | ||
Arnhem, IJssellaan | ||
Arnhem, Lange Wal | ||
Arnhem, Winkelcentrum Presikhaaf | ||
Arnhem, Keulseslag | ||
Arnhem, R.K. Pedagogische Academie | ||
Lathum, Kerkstraat | ||
Giesbeek, Zwalmstraat | ||
Angerlo, 't Klooster | ||
Drempt, De Braamberg | ||
Doetinchem, Den Ooiman | ||
Doetinchem, Busstation | ||
Doetinchem, Albert Heijn | ||
Doetinchem, Gemeentehuis | ||
Doetinchem, Station NS | ||
Doetinchem, Oost | ||
Varsseveld, Den Es | ||
Varsseveld, Zelhemseweg | ||
Varsseveld, Gemeentehuis | ||
Lichtenvoorde, Ludgerusschool | ||
Lichtenvoorde, Markt | ||
Lichtenvoorde, Hulshof | ||
Groenlo, Markt |