Lijn 39 Amsterdam, Centraal Station - Muiderpoortstation
Voormalige buslijn 39 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Regio | Amsterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Berkhof Jonckheer |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 39 reed vanaf Amsterdam Centraal via Noord terug naar het Centraal Station, om vanaf daar naar het Muiderpoortstation te rijden.
Route
Mogelijk kloppen enkele haltenamen niet
Halte | ||
Amsterdam, Centraal Station | ||
Amsterdam, Prins Hendrikkade | ||
Amsterdam, Meeuwenlaan | ||
Amsterdam, Leeuwerikstraat | ||
Amsterdam, Spreeuwenpark / Meeuwenlaan | ||
Amsterdam, Spreeuwenpark | ||
Amsterdam, Kraaienplein | ||
Amsterdam, Hagedoornlaan | ||
Amsterdam, Meidoornweg | ||
Amsterdam, Van der Pekplein | ||
Amsterdam, Van der Pekstraat | ||
Amsterdam, Distelweg / Chrysantenstraat | ||
Amsterdam, Asterweg | ||
Amsterdam, Chrysantenstraat / Asterweg | ||
Amsterdam, Grasweg / Asterweg | ||
Amsterdam, Grasweg | ||
Amsterdam, Distelweg (veer) | ||
Amsterdam, Klaverweg | ||
Amsterdam, Distelweg (veer) | ||
Amsterdam, Grasweg | ||
Amsterdam, Grasweg / Asterweg | ||
Amsterdam, Chrysantenstraat / Asterweg | ||
Amsterdam, Asterweg | ||
Amsterdam, Distelweg / Chrysantenstraat | ||
Amsterdam, Prins Hendrikkade | ||
Amsterdam, Centraal Station | ||
Amsterdam, De Ruijterkade / Oosterdokskade | ||
Amsterdam, Piet Heijnkade | ||
Amsterdam, Oostelijke Handelskade | ||
Amsterdam, Veemkade | ||
Amsterdam, Borneolaan | ||
Amsterdam, Panamalaan | ||
Amsterdam, Cruquiusweg | ||
Amsterdam, Veelaan | ||
Amsterdam, Javaplein | ||
Amsterdam, Molukkenstraat / Insulindeweg | ||
Amsterdam, Muiderpoortstation |