Lijn 194 Leerdam Lingestein - Hoornaar Gemeentehuis
Voormalige buslijn 194 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied (2003 - 2006) |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Taxibusje |
Periode | 1-1-2003 t/m 28-02-2004 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/90 min. |
Dal | 1x/90 min. |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/105 min. |
Zondag | reed niet |
Lijn 194 was een buurtbus van Leerdam via Kedichem, Arkel, Hoogblokland en Hoornaar naar Gorinchem. Deze lijn maakte deel uit van de concessie DAV en werd gereden door Arriva.
Route
Halte | ||
Leerdam, Lingestein | ||
Leerdam, Koningin Emmahuis | ||
Leerdam, Prinses Marijkestraat | ||
Leerdam, Dr. C. Voogdplein | ||
Leerdam, Schaikseweg/Molenlaan | ||
Leerdam, Bejaardencentrum Huis ter Leede | ||
Leerdam, Ooievaarlaan | ||
Leerdam, Bohemen/Onega | ||
Leerdam, Albert Heijn | ||
Leerdam, Station NS (ri. Leerdam) | ||
Leerdam, Recht van Ter Leede | ||
Leerdam, Joost de Jongestraat | ||
Leerdam, Europaplein | ||
Leerdam, Rehobothkerk | ||
Oosterwijk, Kerk | ||
Kedichem, Nieuweweg | ||
Kedichem, De Stoof | ||
Rietveld, Spijkse Veer | ||
Arkel, Dam | ||
Arkel, Peperhof | ||
Arkel, Station NS | ||
Arkel, Bloklandsepaal | ||
Hoogblokland, Bungalowpark | ||
Hoogblokland, NH Kerk | ||
Hoogblokland, Vlietstraat | ||
Hoornaar, Driesprong | ||
Hoornaar, Viersprong | ||
Hoornaar, Gemeentehuis | ||
Gorinchem, Viaduct A15/Scholen | ||
Gorinchem, Schotdeuren | ||
Gorinchem, De Schutse | ||
Gorinchem, Piazzaflat | ||
Gorinchem, Beatrixziekenhuis |