Lijn 120 Apeldoorn Station - Zutphen Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 15 aug 2014 om 15:38
Voormalige buslijn 120 | |
Vervoerder(s) | VAD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Opvolger(s) | 120 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/(2) uur |
Zondag | 2x/dag |
Lijn 120 reed van Apeldoorn via Lieren, Loenen, Eerbeek, Brummen en Warnsveld naar Zutphen.
In de spitsuren rijden enkele ritten via Hall/Oeken en rijden soms tot Eerbeek, een enkele rit gaat na Loenen als lijn 119 van/naar Apeldoorn. In de daluren wordt 1x/2 uur Zutphen - Warnsveld gereden en 1x/2 uur het hele traject.
Op zaterdag wordt 1x per 2 uur het hele traject gereden en soms ook 1x/2 uur binnen Zutphen, op zondag wordt 2x/dag Zutphen - Warnsveld gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Apeldoorn, Station NS | ||
Apeldoorn, Bruggelerbrug | ||
Lieren, Coöperatie | ||
Scherpenberg, Steenfabriek | ||
Loenen, Centrum | ||
Eerbeek, Coldenhovenseweg | ||
Brummen, Station NS | ||
Brummen, Markt | ||
Brummen, Koppelenburg | ||
Warnsveld, Spittaal | ||
Zutphen, Tichelkuilen | ||
Zutphen, De Brink | ||
Zutphen, De Waarden | ||
Zutphen, Van de Lindenstraat | ||
Zutphen, J. Vermeerstraat | ||
Zutphen, Overwelving | ||
Hall, School | ||
Oeken, Coöperatie | ||
Zutphen, Station NS |