Lijn 480 Utrecht Centraal Station - Oudewater J.J. Vierbergenweg
Voormalige nachtbuslijn 480 Bekijk de huidige lijnen 480 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Regiovervoer Utrecht |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Zaterdagnacht | 3 ritten |
De bus reed in de nacht na de genoemde dag |
---|
Let op. Dit artikel gebruikt het verouderde VNLijnInfo sjabloon.
Lijn 480 rijdt van Utrecht via De Meern, Achthoven, Heeswijk, Montfoort en Willeskop naar Oudewater. Richting Oudewater start deze lijn in Utrecht bij het Oorsprongpark; vanuit Oudewater is het Centraal Station van Utrecht de eindhalte.
Route
Halte | ||
↓ | Utrecht, Oorsprongpark | |
Utrecht, Wittevrouwen | ||
Utrecht, Stadsschouwburg | ||
Utrecht, Janskerkhof | ||
Utrecht, Neude | ||
Utrecht, CS / Busstation Noord | ||
Utrecht, Hasebroekstraat | ||
Utrecht, Kanonstraat | ||
Utrecht, Van Koetsveldstraat | ||
Utrecht, Majellapark | ||
Utrecht, Vredenburg Leidsche Rijn | ||
Utrecht, Korianderstraat | ||
Utrecht, Eerste Westerparkstraat | ||
De Meern, Busstation De Meern Oost | ||
De Meern, Meernbrug | ||
De Meern, Oranjelaan | ||
De Meern, Laan 1954 | ||
De Meern, Zuid | ||
De Meern, Reijerscop | ||
Achthoven, Stenenkamer | ||
Achthoven, 't Akkerhuis | ||
Achthoven, Achthoven | ||
Achthoven, Slotlaan | ||
Heeswijk, Achtersloot | ||
Heeswijk, RBB | ||
Heeswijk, Snel | ||
Montfoort, Keizerrijk | ||
Montfoort, Heeswijkerpoort | ||
Montfoort, Kasteelplein | ||
Montfoort, Groen | ||
Willeskop, 't Hemeltje | ||
Willeskop, Nieuweweg | ||
Willeskop, Nieuw Kooilust | ||
Willeskop, De Schans | ||
Willeskop, Lekkerkerker | ||
Willeskop, Platmanshoef | ||
Willeskop, Van Dam | ||
Oudewater, Molenwal | ||
Oudewater, J.J. Vierbergenweg |