Lijn 10 Brugge Station - Sint-Kruis Kerk
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 6 nov 2012 om 23:58 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Stadsbuslijn 10 in België Bekijk de voormalige lijnen 10 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | West-Vlaanderen |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 2x/uur (tot 20.30) |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 1-3x/uur |
Lijn 10 rijdt van het Station via Assebroek naar Sint-Kruis.
Route
Halte | ||
Brugge, Station | ||
Brugge, Katelijneparking | ||
Brugge, Katelijnepoort | ||
Brugge, Gentpoort | ||
Brugge, Blekerijstraat | ||
Brugge, Bloso | ||
Brugge, Speelpleinlaan | ||
Brugge, Onze-Lieve-Vrouwe-College | ||
Brugge, Zandtiende | ||
Brugge, Sint-Andreaslyceum | ||
Brugge, Watertoren | ||
Brugge, Keizerstraat | ||
Brugge, Sint-Kruis / Kerk |