Categorie:Verkeersverbond AVV
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 6 jul 2019 om 14:33 (Regenmaker heeft de pagina Categorie:Concessie AVV hernoemd naar Categorie:Verkeersverbond AVV zonder een doorverwijzing achter te laten)
Ondercategorieën
Deze categorie bevat de volgende ondercategorie.
Pagina’s in categorie "Verkeersverbond AVV"
Deze categorie bevat de volgende 58 pagina’s, van in totaal 260.
(vorige pagina) (volgende pagina)H
N
- Lijn N1 Aachen, Elisenbrunnen - Walheim
- Lijn N1 Düren, Bahnhof/ZOB - Arnoldsweiler Mitte
- Lijn N2 Aachen Elisenbrunnen - Kerkrade Parkstad Stadion
- Lijn N2 Düren Bahnhof/ZOB - Nörvenich Binsfeld Kirche
- Lijn N3 Aachen Elisenbrunnen - Herzogenrath Boscheler Berg
- Lijn N3a Düren Bahnhof/ZOB - Kreuzau Leversbach Auf dem Berg
- Lijn N3b Düren Bahnhof/ZOB - Kreuzau Obermaubach Staumauer
- Lijn N4 Aachen Bushof - Vaals Heuvel
- Lijn N4 Düren, Bahnhof/ZOB - Gürzenich Schlagbaum
- Lijn N5 Aachen, Bushof - Elisenbrunnen
- Lijn N6 Aachen, Elisenbrunnen - Bushof
- Lijn N60 Aachen, Hauptbahnhof - Walheim
- Lijn N7 Aachen Bushof - Kelmis Bruch
- Lijn N8 Aachen Elisenbrunnen - Stolberg Rosental
- Lijn N9 Aachen Elisenbrunnen - Alsdorf Annapark
- Netliner Aachener Norden
- Netliner Aachener Süden
- Netliner Haaren
- Netliner Monschau
- Netliner Roetgen
- Netliner Simmerath
S
- Lijn SB1 Erkelenz Bahnhof - Geilenkirchen Bahnhof
- Lijn SB15 Kerpen Buir Bahnhof - Vettweiß Froitzheim Martinusstraße
- Lijn SB20 Aachen Bushof - Jülich FZJ Seecasino
- Lijn SB3 Geilenkirchen Bahnhof - Sittard Station
- Lijn SB35 Merzenich Bahnhof - Jülich FZJ Strahlenschutz
- Lijn SB38 Düren Kaiserplatz - Niederzier Krauthausen Feldstraße
- Lijn SB4 Heinsberg Busbahnhof - Selfkant Tüddern Apotheke
- Lijn SB5 Hückelhoven Baal Bahnhof - Wegberg Dalheim Bahnhof
- Lijn SB63 Aachen Bushof - Simmerath Bushof
- Lijn SB66 Aachen Bushof - Monschau Altstadt
- Lijn SB70 Jülich Walramplatz - Titz Schulzentrum
- Lijn SB71 Aachen, Uniklinik - Verlautenheide Endstraße
- Lijn SB8 Düren Bahnhof/ZOB - Zülpich Adenauerplatz/Schulzentrum
- Lijn SB8 Erkelenz Bahnhof - Niederkrüchten Lindbruch
- Lijn SB81 Erkelenz Bahnhof - Mönchengladbach Hauptbahnhof
- Lijn SB86 Düren Bahnhof/ZOB - Simmerath Bushof
- Lijn SB88 Simmerath Bushof - Nideggen Dürener Tor
- Lijn SB95 Linnich SIG Combibloc - Hückelhoven Baal Bahnhof
W
X
- Lijn X25 Aachen Bushof - Stolberg Mühlener Bahnhof
- Lijn X3 Aachen, Waldfriedhof - Forckenbeckstraße
- Lijn X35 Aachen Elisenbrunnen - Stolberg Abzweigung Venwegen
- Lijn X47 Aachen Bushof - Herzogenrath Merkstein August-Schmidt-Platz
- Lijn X51 Aachen Elisenbrunnen - Baesweiler Reyplatz
- Lijn X73 Aachen, Niederforstbach - Uniklinik