Lijn 17 Zwijndrecht Station - Barendrecht Station
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:40 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 17 | |
Vervoerder(s) | Taxibedrijf i.o.v. Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 17 reed van station Zwijndrecht via Heerjansdam naar station Barendrecht. Op de terugweg werd in Zwijndrecht een lusroute door de wijk Walburg gereden.
Route
Halte | ||
Zwijndrecht, Station NS | ||
Zwijndrecht, Koninginneweg | ||
Zwijndrecht, Wagenveld | ||
Zwijndrecht, Burg. Jansenlaan | ||
Zwijndrecht, Albert Schweitzer Ziekenhuis | ||
Zwijndrecht, Stationsweg | ||
Zwijndrecht, Raadhuisplein | ||
Zwijndrecht, Burg. de Bruinelaan | ||
Zwijndrecht, 't Veer | ||
Zwijndrecht, Burg. Slobbelaan | ||
Zwijndrecht, Cort van der Lindenstraat | ||
Zwijndrecht, Van Hogendorplaan | ||
Zwijndrecht, Bouquet | ||
Zwijndrecht, Beneluxlaan | ||
Zwijndrecht, Hoofdland | ||
Zwijndrecht, Swanendrift | ||
Zwijndrecht, Albert Schweitzer Ziekenhuis | ||
Zwijndrecht, Bachstraat | ||
Zwijndrecht, Sweelinckplantsoen | ||
Zwijndrecht, Klarinetsingel | ||
Zwijndrecht, Munnikensteeg | ||
Zwijndrecht, Lindeweg | ||
Heerjansdam, Develsluis | ||
Heerjansdam, Dorpsstraat | ||
Heerjansdam, Appelgaard | ||
Heerjansdam, Kromme Nering | ||
Heerjansdam, Sportpark | ||
Barendrecht, Lindehoevelaan | ||
Barendrecht, Station (westzijde) |
Busroute
Geschiedenis
Met ingang van 1 juli 2012 werd deze lijn omgezet naar een buurtbus met het lijnnummer 717.