Lijn 133 Raalte Station - Wijhe Het Weijtendaal
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:22 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 133 | |
Vervoerder(s) | VAD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 133 reed van Raalte via Broekland naar Wijhe.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Raalte, Station NS | ||
Broekland, School | ||
Wijhe, Het Weijtendaal |