Lijn 191 Antwerpen Centrum - Rumst Busstation
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 00:19 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Snelbuslijn 191 in België Bekijk de voormalige lijnen 191 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-3x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 191 reed van Antwerpen via Kontich, Waarloos en Reet naar Rumst.
In de spitsrichting beginnen/eindigden een aantal ritten bij de Wipstraat in Kontich.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Quelin | ||
Antwerpen, Teniers | ||
Antwerpen, Rubenslei | ||
Antwerpen, Loosplaats | ||
Antwerpen, Lange Leemstraat | ||
Antwerpen, Harmonie | ||
Antwerpen, Provinciehuis | ||
Kontich, Carpool E19 | ||
Kontich, Sint Ritacollege | ||
Kontich, Rubensstraat | ||
Kontich, Kruisstraat | ||
Kontich, Kerk | ||
Kontich, Edegemsesteenweg | ||
Kontich, Altenastraat | ||
Kontich, Wipstraat | ||
Kontich, Kruisschanslei | ||
Kontich, Lijsterbolstraat | ||
Kontich, Reepkenslei | ||
Waarloos, Wildemansstraat | ||
Waarloos, Oude Baan | ||
Waarloos, Hondstraat | ||
Reet, Morenhoevestraat | ||
Reet, Beekvelden | ||
Reet, Kerk | ||
Reet, Kerkhof | ||
Reet, Watertoren | ||
Rumst, Hoge Meentochtstraat | ||
Rumst, Hollebeekstraat | ||
Rumst, Catenberg | ||
Rumst, Busstation |